Ruch „every nipple counts” stał się naturalną konsekwencją naszej wieloletniej działalności odtwarzania brodawki piersiowej metodą mikropigmentacji w trójwymiarze.

Image
EDUKUJEMY, POZYSKUJEMY , POMAGAMY

Temat pigmentacji medycznej staje się coraz bardziej znany, ale wciąż towarzyszy mu wiele wątpliwości i pytań. Stąd nasza wola, by rozwiać je na drodze społecznej edukacji. Akcja skierowana jest do artystów pigmentacji , tatuatorów, lekarzy i pacjentów.

Traumatyczne doświadczenie utraty piersi jest często początkiem trudnej rekonwalescencji, której końcowym etapem powinna być zadowalająca estetycznie rekonstrukcja brodawki i otoczki.  Wielokrotnie bywamy świadkami chirurgicznych niepowodzeń w odtworzeniu kompleksu brodawka- otoczka , a także złych pigmentacji kosmetycznych , co  zmobilizowało nas do opracowania autorskiej metody nieinwazyjnego odtworzenia brodawki  i otoczki w wymiarze 3D za pomocą misternej sztuki mikropigmentacji (tatuażu kosmetycznego).

Szczególną wagę przywiązujemy do zabiegowych procedur, stawiamy na profesjonalizm, jakość, kategorycznie przeciwstawiając się coraz większemu szerzeniu się ofert mamiących kobiety wspaniałym efektem bez odpowiedniego zaplecza zabiegowego, doświadczenia i wiedzy.

W ramach akcji uczestniczymy w licznych wykładach, spotkaniach tematycznych , eventach branżowych , budujemy sieć gabinetów które gwarantują podobną jakość i wykonują procedury zgodnie z naszymi standardami i według naszych technik.
Łącząc zatem wiedzę i artyzm, mówimy kobiecie onkologicznej:
każda brodawka się liczy, bo Ty jesteś ważna! Bo liczysz się TY! Bo nam na Tobie zależy!
.
Image